Pomoc żywnościowa

Od 2022 r. w Polsce przybyło ponad 3 miliony obywateli Ukrainy w związku z działaniami wojskowymi.

Biorąc pod uwagę problem całej sytuacji, różne organizacje pragnęły pomagać ludziom, którzy uciekli z konfliktu zbrojnego. Oczywiście nie jesteśmy już w tyle. Nasza organizacja pomogła na początku wojny i nadal pomaga Ukraińcom. Współpracując z Bankiem Żywnościowym w Krakowie, ukraińskie rodziny mogą uzyskać pomoc żywnościową i nie tylko. Z pomocą Banku Żywności, pokarm długoterminowy zostaje przeniesiony do nas, a ponad 300 Ukraińców mieszkających w mieście i wokół niego może je zdobyć. Oczywiście odwiedzanie nas może przynieść nie tylko żywność i produkty niespożywcze, ale także wsparcie z naszych serc.

Ochotnicy, tacy jak Sophie, są zdeterminowani, by rozwiązywać również problemy niezwiązane z żywnością. Pomaganie dzieciom i kobietom w niezbędnych produktach dla nich, mianowicie produktów higieny osobistej, zabawek, odzieży i obuwia.

Nawet z tyłu mamy odwagę, by pomagać tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Mamy nadzieję, że nasze działania przyniosą wiele radości rodzinom ukraińskim w tak trudnych czasach. Uwierz w przyszłość!